logo

مشاوره خانواده | مرکز مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

مرکز مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره تخصصی خانواده

مشاوره تخصصی ازدواج (مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج)

مشاوره جنسی و مشاوره اختلالات جنسی

مشاوره شغلی و مشاوره مشکلات مربوط به محیط کار

مشاوره کودک

مشاوره طلاق

مشاوره تحصیلی و…

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

امروزه خانواده ها درگیر مشکلات خانوادگی بسیاری می باشند که در زندگی روزمره آن ها اتفاق می افتد ولی حجم کاری بالا و کمبود وقت باعث میشه بسیاری از خانواده ها که با مشکلاتی حتی جدی تر در زندگی خود مواجه هستند، زمان فکر کردن به مشکل خود را نداشته باشند و به همین دلیل مشکلات خانوادگی و مشکلات شخصی خود را به حال خود گذاشته و بدون رسیدگی رها می کنند.

در نتیجه همین مشکلات کوچک خانوادگی و مشکلات شخصی بر روی هم انباشته شده و در نهایت ضربه مهلکی را به پیکره خانواده وارد می کند و زندگی را با چالش بزرگی مواجه می کند. این در حالی است که بزرگترین هدف در زندگی شخصی و زندگی خانوادگی باید رسیدن به آرامش خانواده و حفظ کانون گرم خانواده باشد.بنابراین همواره خانواده باید در اولویت اول افراد قرار بگیرد.

یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها خیانت زناشویی میباشد.شاید سوال بسیاری از افراد این باشد که عوامل اصلی خیانت چه میباشد و چگونه میتوان از خیانت همسران جلوگیری کرد.خیانت زوجین ریشه در عوامل زیادی دارد مثل ناتوانی جنسی،ضعف احساسی و عاطفی و عواملی دیگر که در بسیاری از موارد باعث از هم پاشیدگی بنیان خانواده ها می شود.مشاوره خانواده خوب می تواند در این زمینه راهنمای مفیدی برای شما عزیزان باشد.

مشاوره خانواده تلفنی بستر مناسبی برای دریافت مشاوره خانواده برای عزیزانی که دسترسی به مرکز مشاوره حضوری ندارند را فراهم می کند.مشاوره خانواده بصورت تلفنی مزایای بسیاری در زمینه های مختلف را دارد از جمله صرفه جویی در وقت و هزینه

مشاوره خانواده

مشاوره تلفنی و مشاوره تلفنی خانواده و مشاوره خانواده در جوامع امروزی به عنوان یک امر مهم تلقی شده و از جایگاه بالایی برخوردار است.مشاوره خانواده تلفنی در جوامع امروزی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

مشاوره خانواده حیطه گسترده ای دارد و مشاوره خانواده شامل زمینه های بیشتری می شود که میتوان به منظور مشاوره ازدواج یا به منظور مشاوره برای حل مشکلات درون خانواده،مشاوره جنسی،مشاوره توانبخشی،مشاوره طلاق،مشاوره تربیت کودک،مشاوره ژنتیک،مشاوره تغذیه،مشاوره شغلی،مشاوره اعتیاد،مشاوره اختلالات روانی باشد.

حال همانطور که گفتیم با توجه به زندگی ماشینی امروز و اینکه وقت به عنوان دارایی نایاب محسوب می شود و با توجه به اهمیتی که خانواده و در راستای آن مشاوره خانواده دارد، مرکز مشاوره تلفنی خانواده سامانه ندای مشاور اقدام به راه اندازی بخشی با نام مشاوره خانواده تلفنی کرده است،تا در زمینه مشاوره تلفنی خانواده در خدمت شما عزیزان باشد.مشاوره خانواده بصورت تلفنی خدمات متنوعی را در زمینه مشاور خانواده ارائه می دهد.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی با راه اندازی بخش مشاوره تلفنی خانواده پاسخ گوی مشکلات خانوادگی،مشکلات ازدواج،مشکلات جنسی،مشکلات توانبخشی،مشکلات طلاق،مشکلات ازدواج،مشکلات تربیت کودک،مشکلات ژنتیک،مشکلات تغذیه،مشکلات شغلی،مشکلات اعتیاد،مشکلات اختلالات روانی و دیگر سوالات شما بوده و شما می توانید سوالات خود را به صورت تلفنی با مشاوران مرکز مشاوره خانواده تلفنی ما در میان گذاشته و به صورت غیر حضوری مشاوره و راهنمایی بگیرید.

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مرکز مشاوره تلفنی خانواده

مرکز مشاوره خانواده تلفنی خدمات زیر را به شما خانواده های عزیز ارائه میکند:

بخش مشاوره تلفنی خانواده

بخش مشاوره ازدواج تلفنی

بخش مشاوره شغلی تلفنی

بخش مشاوره جنسی تلفنی

بخش مشاوره طلاق تلفنی

بخش مشاوره اعتیاد تلفنی

بخش مشاوره تربیت فرزند تلفنی

بخش مشاوره تغذیه تلفنی

بخش مشاوره اختلالات روانی تلفنی

بخش مشاوره ژنتیک تلفنی

مشاور خانواده حل تعارض زوجین

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره ی خانواده بصورت تلفنی یا همان مشاوره تلفنی خانواده اخیرا مورد استقبال بسیاری از هم وطنان و خانواده های عزیزمان برای دریافت مشاوره ی خانواده قرار گرفته است. مشاوره تلفنی خانواده مزایای خوبی برای مراجعانی که خواستار مشاوره خانواده هستند را دارد. یکی از مزایای مشاوره تلفنی خانواده قابل دسترس بودن و راحتی برقراری ارتباط بین مراجع و مشاور می باشد.

در بسیاری از موارد مشاوره های خانواده تلفنی، پس از تماس مراجع با مشاور وارد مرحله مشاوره حضوری خانواده می شود. پس مشاورین مرکز مشاوره تلفنی خانواده ،خدمات مشاوره حضوری خانواده رو هم ارائه می کنند. پس مراجعان عزیز و متقاضیان دریافت مشاوره خانواده در صورت نیاز میتوانند پس از دریافت مشاوره تلفنی خانواده،برای دریافت مشاور خانواده حضوری از طریق مشاورین مرکز مشاوره ی خانواده نسبت به رزور جلسات مشاوره حضوری خانواده اقدام کنند.

مشاور خانواده یکی از مهمترین رویکردهای یک شخص برای رفع مشکلات خانوادگی و زناشویی می باشد. مشاوره خانواده تنها معطوف به زندگی زناشویی نمی شود و جنبه های بسیار گوناگونی را شامل می شود. جنبه های فردی ، جنبه های اجتماعی و جنبه های شغلی و جنبه های محیطی مشاوره خانواده

4 دیدگاه برای «مشاوره خانواده | مرکز مشاوره خانواده تلفنی»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *