logo

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

کنکور یکی تاز مهمترین مقاطع تحصیلی یک داوطلب می باشد که سکوی پرتابی به مقاطع بالاتر تحصیلی می باشد. همانگونه که اطلاع دارید کنکور دانشگاه سراسری و آزاد با هم ادغام شده اند که این ادغام شدن باعث سردرگمی های بسیار زیادی برای داوطلبان شده است. انتخاب رشته دانشگاه آزاد یکی از مهمترین سردرگمی های کنکور امسال می باشد. بسیاری از داوطلبان نمی دانند برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید به چه شکل عمل کنند. برای راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد با ادامه مقاله همراه باشید:

سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد

همانگونه که می دانید انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 برای دو دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد از هم جدا می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور سراسری 96 دانشگاه های دولتی همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد. سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 نیز سایت مرکز آزمون به نشانی azmoon.org می باشد. که با ورود به این سایت ها می توانید انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را برای دو دانشگاه انجام دهید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

برای اطلاع از ظرفیت ها و شهرهای دارای رشته مورد نظر داوطلبان باید دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دانلود نمایند. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری باید به همان سایت سازمان سنجش که در بالا اعلام شد مراجعه کنید و برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز به همان سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید که در بالا اعلام شده است. البته برای راحتی داوطلبان عزیز لینک دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته سراسری و دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد در پایین قرار خواهد گرفت که با کلیک بر روی آن می توانید دفترچه را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 در حال آماده سازی می باشد که با توجه به رتبه های سال های قبل بتوانید انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری را انجام دهید. برای ورود به بخش نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 می توانید از لینک زیر استفاده نمایید که رایگان می باشد.

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد و راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 96 داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. مشاوران مرکز شما را در انتخاب رشته دانشگاه آزاد هر چه بهتر یاری می رسانند. در صورت نیاز به راهنمایی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

مشاوره تحصیلی

انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبز مشاور
سبز مشاور