logo

انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

برای مشاوره انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷

انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷ به صورت مجزا از انتخاب رشته دکتری سراسری ۹۷  انجام می شود و داوطلبان این دو دانشگاه تا زمان اعلام نتایج اولیه دکتری شرایط مشاهی دارند و از طریق سایت سازمان سنجش می توانند برای ثبت نام و مشاهده نتایج اقدام کنند. اما در مرحله انتخاب رشته، متقاضیان ورود به دوره ی دکتری آزاد ۹۷ مسیرشان جدا می شود و می بایست از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد برای انتخاب رشته و مشاهده نتایج نهایی و زمان مصاحبه اقدام نمایند. انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷ دارای شرایط و نحوه خاص خود است و مهلت آن نیز مشخص شده است. با توجه به اهمیت این موضوعات در انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷ در ادامه به آنها می پردازیم.

شرایط انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷:

بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری کسانی که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد شده اند و دارای کد دسترسی به انتخاب رشته دکتری آزاد باشند، شرایط انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷ را دارند و می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org که همان مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد است، نسبت به انتخاب رشته که شامل ۴۰ کد رشته محل است، اقدام نمایند. دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷ برای اطلاع از شرایط و نحوه انتخاب رشته با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه منتشر می شود و مجاز شدگان با آزمون دانشگاه آزاد می بایست طبق مندرجات آن و دارا بودن شرایط انتخاب رشته اقدام نمایند.

جهت اطلاع از نحوه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷ می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با 9099071375 تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

نحوه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷:

برای انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷، ابتدا باید شناسه اینترنتی انتخاب رشته را در سایت www.azmoon.org خریداری نمود و با وارد کردن اطلاعات شناسه به درگاه انتخاب رشته اینترنتی وارد شد. در صفحه  ای که برای متقاضی باز می شود. اطلاعات شخصی وی و نیز کد رشته درج شده است.

با توجه به کد رشته امکان انتخاب ۴۰ کد رشته محل وجود دارد. سیستم انتخاب رشته هوشمند است. از این رو خطاهای احتمالی را به داوطلب هشدار می دهد. پس از انجام صحیح انتخاب رشته، داوطلب باید منتظر اعلام نتایج نهایی و مصاحبه تخصصی باشد.

مهلت انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷:

بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری در هفته آخر فروردین ماه، کسانیکه علاقه مند به انتخاب رشته مراکز دانشگاهی آزاد هستند با دارا بودن کد انتخاب رشته دانشگاه آزاد به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایند و بقیه مراحل پذیرش دکتری را از طریق اطلاعیه ها و زمان بندی این سامانه انجام دهند. معمولاً زمان انتخاب رشته دکتری در اردیبهشت ماه است و تاریخ تمدید آن قطعیت ندارد. از این رو با توجه به اعلام زمان مشخص شده می بایست برای انتخاب رشته دکتری آزاد داوطلبان اقدام نمایند.

جهت اطلاع از نحوه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷ می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با 9099071375 تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.