logo

انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد یکی تاز مهمترین مقاطع تحصیلی یک داوطلب می باشد که سکوی پرتابی به مقاطع بالاتر تحصیلی می باشد. همانگونه که اطلاع دارید امسال کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد با هم ادغام شدند که این ادغام شدن باعث سردرگمی های بسیار زیادی برای داوطلبان شده است. انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد یکی از مهمترین سردرگمی های کارشناسی ارشد امسال می باشد. بسیاری از داوطلبان نمی دانند برای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد باید به چه شکل عمل کنند. برای راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد با ادامه مقاله همراه باشید:

سایت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد

همانگونه که می دانید انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد امسال برای دو دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد از هم جدا می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97 نیز سایت مرکز آزمون به نشانی azmoon.org می باشد. که با ورود به این سایت ها می توانید انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 را برای برای دو دانشگاه انجام دهید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد

برای اطلاع از ظرفیت ها و شهرهای دارای رشته مورد نظر داوطلبان باید دفترچه انتخاب آزمون رشته کارشناسی ارشد را دانلود نمایند. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری باید به همان سایت سازمان سنجش که در بالا اعلام شد مراجعه کنید و برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز به همان سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید که در بالا اعلام شده است. البته برای راحتی داوطلبان عزیز لینک دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد در پایین قرار خواهد گرفت که با کلیک بر روی آن می توانید دفترچه را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97 در حال آماده سازی می باشد که با توجه به رتبه های سال های قبل بتوانید انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد انجام دهید. برای ورود به بخش نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97 می توانید از لینک زیر استفاده نمایید که رایگان می باشد.

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد 96-97

راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 96 داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. مشاوران مرکز شما را در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد هر چه بهتر یاری می رسانند. در صورت نیاز به راهنمایی برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97 با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

مشاوره تحصیلی

راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 96-97

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 96

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 96-97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.