logo

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری

کنکور سراسری یکی از مهمترین مقاطع تحصیلی یک داوطلب می باشد که سکوی پرتابی به مقاطع بالاتر تحصیلی می باشد. همانگونه که اطلاع دارید کنکور سراسری و آزاد با هم ادغام شده اند که این ادغام شدن باعث سردرگمی های بسیار زیادی برای داوطلبان شده است. انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از مهمترین سردرگمی های کنکور سراسری امسال می باشد. بسیاری از داوطلبان نمی دانند برای انتخاب رشته کنکور سراسری باید به چه شکل عمل کنند. برای راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری با ادامه مقاله همراه باشید:

سایت انتخاب رشته آزمون کنکور سراسری

همانگونه که می دانید انتخاب رشته کنکور سراسری 96 برای دو دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد از هم جدا می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور سراسری 96 دانشگاه های دولتی همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 96-97 نیز سایت مرکز آزمون به نشانی azmoon.org می باشد. که با ورود به این سایت ها می توانید انتخاب رشته کنکور سراسری 96 را برای دو دانشگاه انجام دهید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

برای اطلاع از ظرفیت ها و شهرهای دارای رشته مورد نظر داوطلبان باید دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را دانلود نمایند. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری باید به همان سایت سازمان سنجش که در بالا اعلام شد مراجعه کنید و برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد نیز به همان سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید که در بالا اعلام شده است. البته برای راحتی داوطلبان عزیز لینک دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد در پایین قرار خواهد گرفت که با کلیک بر روی آن می توانید دفترچه را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 در حال آماده سازی می باشد که با توجه به رتبه های سال های قبل بتوانید انتخاب رشته کنکور سراسری و انتخاب رشته دانشگاه آزاد را انجام دهید. برای ورود به بخش نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 می توانید از لینک زیر استفاده نمایید که رایگان می باشد.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری و راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. مشاوران مرکز شما را در انتخاب رشته کنکور سراسری هر چه بهتر یاری می رسانند. در صورت نیاز به راهنمایی برای انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

انتخاب رشته کنکور سراسری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.