logo

انتخاب رشته کنکور 96

انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور

کنکور یکی تاز مهمترین مقاطع تحصیلی یک داوطلب می باشد که سکوی پرتابی به مقاطع بالاتر تحصیلی می باشد. همانگونه که اطلاع دارید کنکور دانشگاه سراسری و آزاد با هم ادغام شده اند که این ادغام شدن باعث سردرگمی های بسیار زیادی برای داوطلبان شده است. انتخاب رشته کنکور یکی از مهمترین سردرگمی های کنکور امسال می باشد. بسیاری از داوطلبان نمی دانند برای انتخاب رشته کنکور باید به چه شکل عمل کنند. برای راهنمای انتخاب رشته کنکور با ادامه مقاله همراه باشید:

سایت انتخاب رشته کنکور

همانگونه که می دانید انتخاب رشته کنکور 96 برای دو دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد از هم جدا می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور 96 دانشگاه های دولتی همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد. سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 نیز سایت مرکز آزمون به نشانی azmoon.org می باشد. که با ورود به این سایت ها می توانید انتخاب رشته کنکور 96 را برای دو دانشگاه انجام دهید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور

برای اطلاع از ظرفیت ها و شهرهای دارای رشته مورد نظر داوطلبان باید دفترچه انتخاب رشته کنکور را دانلود نمایند. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری باید به همان سایت سازمان سنجش که در بالا اعلام شد مراجعه کنید و برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد نیز به همان سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید که در بالا اعلام شده است. البته برای راحتی داوطلبان عزیز لینک دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد در پایین قرار خواهد گرفت که با کلیک بر روی آن می توانید دفترچه را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته کنکور

نرم افزار انتخاب رشته کنکور 96-97 در حال آماده سازی می باشد که با توجه به رتبه های سال های قبل بتوانید انتخاب رشته کنکور سراسری و انتخاب رشته دانشگاه آزاد را انجام دهید. برای ورود به بخش نرم افزار انتخاب رشته کنکور 96-97 می توانید از لینک زیر استفاده نمایید که رایگان می باشد.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

راهنمای انتخاب رشته کنکور

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 96 و راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. مشاوران مرکز شما را در انتخاب رشته کنکور هر چه بهتر یاری می رسانند. در صورت نیاز به راهنمایی برای انتخاب رشته کنکور 96-97 با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

انتخاب رشته کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.