logo

ثبت نام تیزهوشان | ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم 97

ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان

برای مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 طبق روال هر ساله انجام می گیرد.ثبت نام تیزهوشان 97 از بین داوطلبان آزمون تیزهوشان انجام می گیرد.مدارس تیزهوشان در سراسر کشور از سطح علمی بالایی نسبت به سایر مدارس برخوردارند و همچنین مدارس تیزهوشان ویژگی ها و مزایای بیشتری نسبت به مدارس عادی و مدارس غیردولتی دارند که همین مزایای مدارس تیزهوشان باعث شده داوطلبان زیادی علاقه مند به شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان شده و در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل بدهند.

مدارس تیزهوشان در دو مقطع تحصیلی پذیرش دارند که ثبت نام تیزهوشان در پایه ششم و پایه نهم صورت میگیرد.

مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان و اعلام نتایج تیزهوشان

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

ثبت نام تیزهوشان پایه ششم به هفتم از بین داوطلبانی صورت میگیرد که در پایه ششم نمره قبولی با مقیاس خیلی خوب را کسب کرده باشند و یا در پایه ششم حداکثر دو نمره خوب و بقیه دروس نمره خیلی خوب را کسب کنند.

ثبت نام تیزهوشان پایه ششم هرسال یکبار از بین داوطلبان شرکت در ثبت نام آزمون تیزهوشان انجام میشود که هرساله خیل عظیمی از دانش آموزان پایه ششم برای شرکت در آزمون تیزهوشان در ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم ثبت نام می کنند که از بین دانش آموزان پایه ششم که در آزمون تیزهوشان پایه هفتم شرکت کرده اند،بر حسب نمره قبولی در آزمون تیزهوشان و ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان به تفکیک مدارس تیزهوشان استان ها،قبول شده و در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل می دهند.

داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم برای شرکت در آزمون تیزهوشان و قبولی در آزمون تیزهوشان باید از منابع آزمون تیزهوشان آگاهی داشته و منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را مطالعه کنند تا نمره قبولی در مدارس تیزهوشان را کسب کنند.

مشاوره قبولی مدارس تیزهوشان و معرفی منابع آزمون تیزهوشان

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به دهم از بین داوطلبانی صورت میگیرد که در پایه نهم نمره قبولی با معدل بالای 17 را کسب کنند.

ثبت نام تیزهوشان پایه نهم هرسال یکبار از بین داوطلبان شرکت در ثبت نام آزمون تیزهوشان انجام میشود که هرساله خیل عظیمی از دانش آموزان پایه نهم برای شرکت در آزمون تیزهوشان در ثبت نام تیزهوشان پایه دهم ثبت نام می کنند که از بین دانش آموزان پایه نهم که در آزمون تیزهوشان پایه دهم شرکت کرده اند،بر حسب نمره قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم و ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان نهم به دهم به تفکیک مدارس تیزهوشان استان ها،قبول شده و در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل می دهند.

داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم برای شرکت در آزمون تیزهوشان و قبولی در آزمون تیزهوشان باید از منابع آزمون تیزهوشان آگاهی داشته و منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم را مطالعه کنند تا نمره قبولی در مدارس تیزهوشان را کسب کنند.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون میان پایه تیزهوشان

مشاوره قبولی مدارس تیزهوشان و معرفی منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان 96-97 شامل ثبت نام تیزهوشان پسرانه 97 و ثبت نام تیزهوشان دخترانه 97 می باشد و داوطلبان برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان پس از انجام ثبت نام اولیه آزمون مدارس تیزهوشان باید هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان را پرداخت کنند. واریز وجه هزینه تیزهوشان از تاریخ 16 فروردین ماه میباشد و پرداخت هزینه تیزهوشان بصورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان میباشد و همچنین داوطلبان میتوانند برای واریز وجه ثبت نام مدارس تیزهوشان با مشاورین مرکز تماس بگیرند.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم شرکت کرده اند میتوانند از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و  نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم اطلاع پیدا کرده و کارنامه آزمون تیزهوشان را دریافت کنند. نتایج آزمون تیزهوشان 96 پس از برگزاری آزمون تیزهوشان اعلام می شود.داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان در صورت اینکه در آزمون تیزهوشان 97 مردود شدند میتوانند از طریق سایت تیزهوشان،نسبت به نتایج آزمون اعتراض کنند.

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تکمیل ظرفیت تیزهوشان

دانش آموزانی که متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان میباشند ولی به دلایلی موفق به ثبت نام در آزمون تیزهوشان نشده اند و یا داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان ثبت نام کرده ولی موفق به کسب نمره قبولی در مدارس تیزهوشان را نشده اند میتوانند در تکمیل ظرفیت ثبت نام تیزهوشان پایه ششم به هفتم و تکمیل ظرفیت ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به دهم شرکت کرده و در صورت کسب نمره قبولی وارد مدارس تیزهوشان بشوند.

مرحله تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان معمولا بعد از اینکه نتایج آزمون تیزهوشان اعلام شد و پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ثبت نام نهایی را انجام دادند،درصورتی که مدارس تیزهوشان ظرفیت خالی یا ظرفیت اضافی اعلام کردند داوطلبان میتوانند در تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان شرکت کنند و یا منتظر اعلام اسامی ذخیره های مدارس تیزهوشان باشند تا در صورتی که اسامی آن ها در لیست ذخیره های تیزهوشان بود به مدارس تیزهوشان مراجعه کرده و اگر ظرفیت خالی داشتند ثبت نام کنند.

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان 97

ثبت نام تلفنی تیزهوشان 97

ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم 97

لیست مدارس تیزهوشان 97

لیست مدارس تیزهوشان 97 اعلام شد. لیست مدارس تیزهوشان 97 شامل مدارس تیزهوشان پسرانه و مدارس تیزهوشان دخترانه می باشد.

مدارس تیزهوشان شامل مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 و مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97 می باشد.

لیست مدارس تیزهوشان 96- 97 در دفترچه راهنمای تیزهوشان 96 منتشر می شود.

دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان 97 حاوی شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97، لیست مدارس تیزهوشان96، منابع آزمون تیزهوشان 97 می باشد.

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97

ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 از بین دانش آموزان پایه ششم که متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان 97 می باشند انجام می گیرد. ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سمپاد ( www.sampad.medu.ir و www.snd.medu.ir ) می باشد و کلیه داوطلبان برای شرکت در ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 نیاز به خرید کارت اعتباری تیزهوشان ششم به هفتم 97 می باشند.شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 و هم چنین لیست مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 منتشر می شود.

برای مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم 97

ثبت نام تیزهوشان پایه دهم 97 قبل از عید شروع می شود و داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 97 می باشند درصورتی که شرایط ثبت نام پایه دهم تیزهوشان 97 را داشته باشند میتوانند در ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 شرکت کنند.با توجه به اینکه انتخاب رشته تحصیلی هم زمان در پایه دهم می باشد،دانش آموزان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان باید برای انتخاب رشته مورد علاقه خود،ظرفیت مدارس تیزهوشان دهم رو در رشته های مختلف در نظر بگیرند.

ثبت نام تیزهوشان بر خلاف ثبت نام نمونه دولتی به صورت کشوری یا همان سراسری برگزار می گردد. در واقع ثبت نام تیزهوشان 97 به صورت همزمان در کلیه استان های کشور انجام می پذیرد. شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 و هم چنین لیست مدارس تیزهوشان دهم 97 در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97 منتشر می شود و داوطلبان برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و همچنین اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 باید دفترچه تیزهوشان را مطالعه کنند.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 96-97

دفترچه راهنمای آزمون مدارس تیزهوشان از تاریخ 8 اسفندماه توزیع میشود و داوطلبانی که میخواهند در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کنند میتوانند از طریق مراجعه به سایت www.azmoon.srttu.ir وwww.sanaad.medu.ir دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان را دریافت کنند .دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل  شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان،تاریخ نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان،زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان می باشد.

نمونه سوالات آزمون مدارس تیزهوشان

آزمون تیزهوشان هرسال برای برگزیدن دانش آموزان برترکشور طبق روال هرسال برگزارمیشود،برای قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان روش های مختلفی وجود دارد،برای مثال استفاده از کتابهای کمک آموزشی برای آزمون تیزهوشان،دانش آموزان میتوانند در جهت کاهش استرس آزمون تیزهوشان، سوالات آزمون تیزهوشان سالهای قبل را کارکنند تا با سبک سوالات آزمون مدارس تیزهوشان آشنا شوند.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

دانش آموزانی که در آزمون مدارس تیزهوشان در زمان تعیین شده ثبت نام کردند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان میتوانند چند روز قبل از برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان به سایت www.azmoon.medu.ir مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان را دریافت کنند.دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان برای شرکت در جلسه آزمون تیزهوشان ضروری میباشد.

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان نیمه دوم اردیبهشت ماه میباشد،داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان ثبت نام کرده اند برای تحصیل در مدارس تیزهوشان، حضور در جلسه آزمون تیزهوشان الزامی می باشد و باید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی،در جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند.

مدارک موردنیاز ثبت نام مدارس تیزهوشان

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان بصورت اینترنتی میباشد و دانش آموزان پس از ورود به سایت azmoon.medu.ir مشخصات خود را براساس فیلدهای تقاضانامه ثبت نام آزمون تیزهوشان پرمیکنند و جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان فایل عکس داوطلب باید بارگذاری شود،مبلغی که باید دانش آموزان جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان واریز کنند 165000 ریال میباشد.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان دانش آموزان ایرانی خارج از کشور

زمان آزمون مدارس تیزهوشان برای دانش آموزان خارج از کشور طبق اطلاعیه مرکز بین الملل ومدارس خارج از کشور اعلام خواهد شد و نحوه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان بصورت اینترنتی میباشد،دانش آموزان میتوانند از طریق سایت azmoon.medu.ir در آزمون مدارس تیزهوشان ثبت نام کنند.

برای مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام نهایی آزمون مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان طی دو مرحله انجام میشود که در ثبت نام اولیه آزمون مدارس تیزهوشان اطلاعات خواسته شده طبق فیلدهای تقاضانامه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ثبت میشود و مرحله دوم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در اواسط فروردین ماه انجام میشود که در این مرحله ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای تکمیل ثبت نام باید مبلغ 165000 ریال از طریق سایت azmoon.medu.ir واریز شود تا ثبت نام دانش آموزان در آزمون مدارس تیزهوشان تکمیل شود،پس داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان 96 ثبت نام اولیه را انجام داده اند،برای تکمیل ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 باید هزینه ثبت نام تیزهوشان را واریز کنند. دانش آموزان تنها با پرداخت مبلغ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان داوطلب آزمون مدارس تیزهوشان محسوب میشوند و دانش آموزان می توانند از طریق سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان از تاریخ 16 فروردین ماه لغایت 31 فروردین 96 ثبت نام خودرا تکمیل کنند.

دانلود دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان و کلید آزمون تیزهوشان 96

دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان پایه دهم منتشر شد و داوطلبان می توانند با کلیک بر روی لینک زیر دانلود کنند. همچنین «کلید اولیه تصحیح آزمون تیزهوشان» نیز تا اواخر هفته جاری بر روی همین سایت منتشر خواهد یافت.
جهت دريافت دفترچۀ سؤالات آزمون دوره اول  كليك كنيد.
جهت دريافت دفترچۀ سؤالات آزمون دوره دوم  كليك كنيد.

داوطلبان عزیز همچنین می توانید برای تخمین رتبه آزمون تیزهوشان با مشاورین مرکز تماس بگیزید.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان

پس از برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 96 بسیاری از داوطلبان پیگیر اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان می باشند و با استفاده از کلید سوالات آزمون تیزهوشان 96  و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 96، به دنبال بررسی شانس قبولی خود در مدارس تیزهوشان می باشند. نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 96-97 براساس اعلام سازمان استعدادهای درخشان، پس از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی منتشر می شود و داوطلبان می توانند کارنامه آزمون تیزهوشان 96 را مشاهده نمایند.

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 96

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

۳۱ thoughts on “ثبت نام تیزهوشان | ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم 97”

 1. با سلام من بهترین دانش اموز مدرسه هستم امسال شِشُمَم و میخوام امتحان نمونه دولتی بدم بنظر شما بجز کتاب های درسی باید کتاب های کمک درسی هم بخونم

  1. دوست عزیز منابع آزمون نمونه دولتی از کتاب های درسی می باشد و اگر شما به کتب درسی خود مسلط باشید نیازی به مطالعه منابع متفرقه ندارید.

  1. مرادی عزیز ثبت نام تیزهوشان میان پایه دارای شرایط خاصی می باشد شما دانش آموزان تیزهوشان هستید؟

  1. سلام،زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 مشخص شده و شما میتوانید با دانلود دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 از شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان مطلع گردید.

 2. سلام و خدا قوت
  میخواستم زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 رو بدونم؟
  با تشکر فراوان

  1. سلام،تاریخ و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 مشخص شده و شما میتوانید با دانلود دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 از شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان مطلع گردید.

 3. سلام
  دختر من امسال کلاس پنجم میخونه،میخواستم بدونم میتونه سال ششم رو در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل بده؟

  1. سلام
   ثبت نام مدارس تیزهوشان در دوپایه صورت میگیرد:ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم

 4. سلام و خسته نباشید
  زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم 96 کی هست؟
  و اینکه شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان چیه؟
  ممنون

  1. سلام ممنون،ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 96 در سه ماه آخر سال می باشد.
   شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان هم در دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 96 اعلام شده و میتوانید از طریق تماس با مشاورین مرکز ثبت نام خود را انجام دهید.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.