logo

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

 ثبت نام مدارس نمونه دولتی 96

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 بزودی شروع خواهد شد . ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران و سایر شهرستان ها در دو پایه هفتم و دهم می باشد که داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی 97 میتوانند از طریق تماس با مشاورین ما ثبت نام خود را انجام دهند و با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی از شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 اطلاع داشته باشند.باتوجه به این که فرصت ثبت نام مدارس نمونه دولتی محدود می باشد،داوطلبان برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی هرچه زودتر باید اقدام کنند تا بتوانند در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شرکت کنند.

مشاوره ثبت نام مدارس نمونه دولتی و قبولی در آزمون نمونه دولتی 97

لیست مدارس نمونه دولتی 97

تماس از سراسرکشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

داوطلبانی که در مهلت تعیین شده برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی موفق به ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نشده اند می توانند در بازه زمانی فرصت مجدد ثبت نام مدارس نمونه دولتی ( اردیبهشت ماه ) نسبت به ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97-98 اقدام کنند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

دانش آموزان زیادی هستند که در مدارس دولتی مانند دیگر بچه ها به ادامه تحصیل می پردازند باهدف اینکه در آینده مانند دیگر انسانهای موفق نقش مهمی را در جامعه ایفا کنند در بین آنها دانش آموزانی هستند که دارای ضریب هوشی بالایی نسبت به همکلاسی های خود به ادامه تحصیل می پردازند بنابراین مدارس خاصی با روش آموزشی و همچنین برنامه ویژه ایی برای آنها درنظر گرفته شده است تا بتوانند با بهره گیری از هوش و ذکاوت بالای خود به شکوفایی بهتر استعداد هایشان بپردازند لذا مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان بااستعدادهای برتر این امکان را فراهم میکند تا دانش آموزان فارغ تحصیل مدارس نمونه دولتی وارد مشاغل و نقش های مهم در جامعه شوند .

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97

امسال هم مانند سالهای گذشته آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برگزار میشود و دانش آموزانی که شرایط ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 97 را دارند میتوانند جهت ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی اقدام کنند. ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 تا اواخر فروردین ماه ادامه دارد.

زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

نمونه سولات جهت قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی

شرایط و ضوابط شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

منابع آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

معرفی کتابهای مفید ویژه قبولی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی

دروس و ضرایب درسی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

دانلود دفترچه راهنمای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

زمان اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

زمان تکمیل ظرفیت آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

برای آگاهی دقیق از شرایط ثبت نام و دریافت مشاوره جهت قبولی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی با مشاورین مجرب و متخصص ما در زمینه مشاوره تحصیلی در تماس باشید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

سامانه ثبت نام نمونه دولتی 97

تماس از سراسرکشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 حاوی لیست مدارس نمونه دولتی 97 و شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 میباشد. داوطلبان شرکت در ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 باید با دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 و مطالعه آن از شرایط ثبت نام نمونه دولتی 97 و منابع آزمون نمونه دولتی 97 اطلاعات کافی را داشته باشند.

پرداخت هزینه آزمون نمونه دولتی

داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی 96 برای تکمیل ثبت نام مدارس نمونه دولتی باید هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی را پرداخت کنند. برای پرداخت وجه ثبت نام نمونه دولتی داوطلبان تا پایان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 96 مهلت دارند.

” دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی الزامیست “

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97

داوطلبانی که متقاضی شرکت در آزمون نمونه دولتی سال 97 می باشند برای شرکت در جلسه امتحان نمونه دولتی باید کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 را دریافت کنند. کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی حاوی مشخصات داوطلب شرکت کننده در ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 می باشد.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی برای داوطلبان شرکت کننده در ثبت نام مدارس نمونه دولتی الزامی می باشد و همه داوطلبان باید کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی و شناسنامه خود را به همراه داشته باشند.

 زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 97

آزمون مدارس نمونه دولتی 97 بر اساس زمان بندی اعلام شده توسط سمپاد (مرکز برگزاری آزمون های استعداد درخشان) برگزار می شود. داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی باید در تاریخ تعیین شده در جلسه آزمون نمونه دولتی حاضر باشند. آزمون نمونه دولتی پایه هفتم و آزمون نمونه دولتی پایه دهم در روزهای متفاوتی برگزار می شود.

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97

دانش آموزانی که میخواهند در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم شرکت کنند باید تمامی نمرات آنها در نوبت دوم پایه پنجم خیلی خوب باشد و نمره آنها حداقل در یکی از دروس خوب باشد و داوطلبانی که میخواهند در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم شرکت کنند باید معدل آنها در نوبت دوم پایه هشتم بالای 17 باشد داوطلبان میتوانند با مطالعه دفترچه راهنمای آزمون مدارس نمونه دولتی ازشرایط دقیق ثبت نام مدارس نمونه دولتی مطلع شوند

منابع آزمون نمونه دولتی 97

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی دروس اصلی پایه ششم و نهم می باشد و اولویت دانش آموزان برای آزمون مدارس نمونه دولتی باید مطالعه کتابهای درسی باشد و دانش آموزان میتوانند از کتابهای کمک آموزشی هم استفاده کنند تا برای آزمون نمونه دولتی بیشتر آماده باشند تا در آزمون نمونه دولتی موفق باشند.

نحوه سوالات آزمون نمونه دولتی 97

سوالات آزمون نمونه دولتی 96 بصورت چهارگزینه ای میباشد و همچنین سوالات آزمون نمونه دولتی دارای نمره منفی می باشد.پس داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی باید توجه داشته باشند که فقط سوالاتی را که از پاسخ هایشان مطمئن هستند را بزنند.داوطلبان آزمون نمونه دولتی برای کاهش استرس قبل از آزمون نمونه دولتی 97 میتوانند نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی سالهای قبل را مطالعه کنند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دوره اول و دوم متوسطه یعنی پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم از اواخر اسفندماه 96 آغاز میشود و دانش آموزانی که شرایط ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند میتوانند در آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سایت مدارس نمونه دولتی بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.سطح سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی به گونه ایی است که بیشتر سطوح شناختی و فراشناختی دانش آموزان را میسنجد و دانش آموزان جهت قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی باید برنامه ریزی درستی در مطالعه کتابهای درسی داشته باشند تا به آن نتیجه مطلوبی که در انتطارش هستند برسند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

سامانه ثبت نام نمونه دولتی 97

تماس از سراسرکشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 76-98

دفترچه ثبت نام آزمون ورود به مدارس نمونه دولتی از نیمه دوم اسفند ماه 96 توزیع میشود و در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی قید شده که دانش آموزان براساس چه شرایطی میتوانند در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و نهم به دهم  ثبت نام کنند.دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم بر روی این سایت بارگزاری می شود و داوطلبان می توانند دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 را دانلود کنند.

تکمیل ظرفیت آزمون مدارس نمونه دولتی

تکمیل ظرفیت آزمون مدارس نمونه دولتی فرصتی دوباره برای دانش آموزانی ایجاد میکند که در آزمون مدارس نمونه دولتی نمره قبولی را کسب نکرده اند،بنابراین دانش آموزان می توانند در زمان تعیین شده توسط آموزش و پرورش در تکمیل ظرفیت آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند و شانس خود را مجددا برای قبولی در مدارس نمونه دولتی امتحان کنند.

۲ دیدگاه برای «ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97»

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.