logo

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

کنکور سراسری 96-97 همانگونه که می دانید با کنکور دانشگاه آزاد ادغام شده است. با ادغام شدن کنکور سراسری ، دو دانشگاه آزاد و سراسری در انتخاب رشته کنکور از هم جدا می شوند. در واقع بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری 96-97 ، انتخاب رشته کنکور سراسری در دو سایت جداگانه انجام می گیرد که یکی برای دانشگاه آزاد و دیگری برای دانشگاه سراسری می باشد که هر کدام دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 و دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری جداگانه خود را دارند.

همانگونه که می دانید برای اطلاع از ظرفیت ها و شهرهای دارای رشته های مختلف دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 الزامی می باشد که برای دانلود با ادامه مقاله همراه باشید:

سایت دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 برای دانشگاه های دولتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می پذیرد به این صورت که داوطلب بعد از ورود به سایت از منو سمت راست گزینه سراسری را انتخاب نموده و سپس روی لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری کلیک کرده و دفترچه را دانلود می کند. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 داوطلب وارد سایت آزمون دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org شده و بر روی لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 کلیک می نماید.

برای راحتی داوطلبان عزیز لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 و لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه سراسری در زیر قرار داده می شود که با کلیک بر روی لینک زیر دفترچه را می توانید دانلود نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 دانشگاه دولتی

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

بعد از دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 نوبت به انجام انتخاب رشته می رسد. نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد و نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 در حال آماده سازی می باشد که بزودی در همین بخش قرار داده می شود تا با کلیک بر روی لینک های زیر به صفحه نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری و نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد انتقال یابید.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری

بعد از دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 و دفترجه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 و مطالعه کامل دفترچه در صورتی که نیاز به کمک و راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری و راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 داشته باشید می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید. با توجه به تغییر رویه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 توصیه می شود حتما از مشاوران مرکز برای کمک به انتخاب رشته درست یاری بگیرید. برای ارتباط با مشاوران مرکز با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

مشاوره تحصیلی

انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ | دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبز مشاور
سبز مشاور