logo

سبز مشاور بزرگترین مرکز مشاوره تحصیلی در کشور

اهمیت تحصیل و گرفتن مدارک بالای تحصیلی در سال های اخیر در کشورمان تغییرات زیادی داشته است. امروزه والدین بیش از بیش به تحصیل فرزندان خود اهمیت می دهند و تمامی سعی و تلاش خود را برای بهبود وضعیت تحصیلی فرزندان خود انجام می دهد.

سبز مشاور
سبز مشاور

با توجه به اشباع شدن و کم شدن بازار کار رشته های تحصیلی مختلف سبب گردیده است که بسیاری از دانش آموزان و والدین آن ها از مشاوران تحصیلی در سراسر کشور کمک بگیرند تا بتوانند بهترین انتخاب داشته باشند. سبز مشاور به عنوان اولین و پیشروترین مرکز مشاوره تحصیلی در کشور یکی از این مراکز مشاوره در کشور می باشد که نزدیک به یکدهه است که در زمینه مشاوره تحصیلی فعالیت می نماید.

سبز مشاور که با آدرس اینترنتی sabzmoshaver.com نیز شناخته می گردد کامل ترین و جامع ترین آموزش های مشاوره تحصیلی را در سایت خود بطور کامل و جز به جز قرار داده است تا داوطلبان بتوانند به راحتی به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دست یابند.

با ورود به سایت سبز مشاور sabzmoshaver.com می توانید با انتخاب دانشگاه ، مدرسه و یا هر دسته خاص دیگر بطور کامل به اطلاعات مورد نیاز برای خود دست یابید. این مرکز مشاوره تحصیلی برای راحتی هر چه بیش تر دانش آموزان و والدین گرامی  خدمات مشاوره تحصیلی خود را بصورت تلفنی برای تمامی نقاط کشور ارائه می دهد و داوطلبان به راحتی می توانند با گرفتن یک شماره به بهترین مشاوران کشور دسترسی داشته باشند.

مرکز مشاوره سبز مشاور sabzmoshaver.com  برای تمامی آزمون هایی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور یا همان سایت sanjesh.org و مرکز سنجش آموزشی پزشکی یا همان سایت sanjeshp.ir و سایت های آموزشی دیگر خدمات مشاوره تحصیلی ارائه می نماید.

داوطلبان عزیزی که به هر دلیلی در هر کدام از دروس تحصیلی در هر پایه ای مشکل داشته باشند یا بخواهند در آزمون های مختلف مانند تیزهوشان و نمونه دولتی قبول شوند می توانند از خدمات مشاوره این مرکز استفاده کنند. همچنین در صورتی که در انتخاب رشته یا دانشگاه مشکلی داشته باشند نیز می توانند از خدمات مشاوره تحصیلی سبز مشاور استفاده نماییند. برای ارتباط با مشاوران مرکز سبز مشاور می توانید از راه های زیر اقدام نمایید

سایت: http://sabzmoshaver.com/

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور بدون پیش شماره:   9099071375

تماس از طریق همراه اول:  99221106

دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع دکتری بصورت هم با آزمون و هم بصورت بدون آزمون ثبت نام انجام می دهد. پذیرش در رشته های بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد به صورت نیمه متمرکز مش باشد. پذیرش بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد به دو صورت بدون آزمون و پژوهش محور صورت می گیرد… (بیشتر…)

دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد هم به صورت با آزمون و هم به صورت بدون آزمون ثبت نام می کند. ثبت نام رشته های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال یکبار صورت می گیرد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد در گروه های علوم پزشکی… (بیشتر…)

دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی پیوسته که پر طرفدارترین مقطع تحصیلی می باشد به صورت بدون کنکور جذب دانشجو می کند. رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد در پنج گروه اصلی قرار دارند. ثبت نام رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد… (بیشتر…)

دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان مقطع کاردانی به کارشناسی به صورت بدون کنکور جذب دانشجو می کند. رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد دارای تنوع بسیار بالایی می باشند و دست داوطلبان برای انتخاب رشته باز می باشد…

(بیشتر…)

دانشگاه آزاد اسلامی در چند سال اخیر شروع به جذب دانشجو به صورت بدون کنکور در مقطع کاردانی ناپیوسته کرده است. رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد در سال دوبار بار در سال برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه پذیرش دارند. با دانستن شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد(بیشتر…)

دانشگاه آزاد اسلامی از چند سال پیش شروع به جذب بدون کنکور دانشجو در مقطع کاردانی پیوسته کرده است. ثبت نام بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد هر سال در دو نیمسال مهر ماه و بهمن انجام می گیرد. رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد… (بیشتر…)

سبز مشاور
سبز مشاور