logo

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی

ضرورت مشاوره تحصیلی: با توجه به سخت شدن شرایط زندگی در جوامع مختلف به ویژه در جامعه ما سطح توجه به پیدا کردن شغل مناسب با درآمد بالا افزایش پیدا کرده و با توجه به اینکه پیدا کردن شغل مناسب رابطه ای مستقیم با سطح تحصیلات فرد دارد همواره افراد در پی بالا بردن سطح تحصیلات خود و ارتقا شغل و درامد خود هستند.در این دوران که اکثرا افراد  به مدارج بالای علمی میرسند و مدارک سطح عالی تحصیلی را نیز اخذ میکنند می توان گفت تنها کسی میتواند از مدرک خود استفاده ی عالی را ببرد که توانسته باشد در دانشگاهی خوب با سطح علمی بالا و دارای اساتیدی مجرب تحصیل کرده باشد.

با توجه به اینکه ظرفیت اینگونه دانشگاه ها و مراکز اموزش عالی محدود است و افراد متقاضی تحصیل در این مؤسسات و دانشگاه ها نا محدود،همواره رقابت سختی بر سر قبولی در این دانشگاه ها وجود دارد.فاکتور های مختلفی به فرد کمک میکند که راه برای وی در قبولی و ورود به این دانشگاه ها هموار شود. یکی از مهم ترین این فاکتورها و یا به عبارتی مهم ترین فاکتور در این امر نقش مشاور تحصیلی است زیرا این مشاور است که سایر شرایط  و حالات را برای فرد فراهم میکند و راه را بر اساس آموزش های حرفه ای و علمی و تجربه ی  کاری زیاد خود به فرد نشان میدهد.

مشاور تحصیلی

مشاوره ی تحصیلی امری جا افتاده در سراسر جهان است و در کشور های پیشرقته و جهان اول دنیا معمولا همه ی افراد از مشاوره ی تحصیلی بهره میبرند و آنرا به عنوان جزء لاینفک تحصیل دانش اموز از ابتدایی ترین مقاطع تحصیلی تا بالا ترین مقاطع و مدار میدانند.به مراتب این امر در جامعه ی ما نیز جایگاه خود را پیدا کرده و افراد به روش های مختلفی از مشاوره ی تحصیلی بهره مند میشوند.

آمار نشان میدهد در سال های اخیر کسانی که از مشاوره تحصیلی استفاده کرده اند به مراتب نتیجه ی مطلوب تری نسبت به کسانی که فاقد این فاکتور میباشند گرفته اند و طبیعتا فردی که مقاطع بیشتری از طول دوران تحصیل خود از این امتیاز برخوردار باشد میتواند نتیجه ی بهنری نسبت به کسی که فقط در برخی مقاطع دارای مشاور تحصیلی باشد،بگیرد.اکثر مردم در کشور ما به اهمیت مشاوره ی تحصیلی پی برده اند اما به دلایل متفاوت نمیتوانند بهره ی لازم و کافی را از ان ببرند که این موانع عبارتند از:سخت بودن دسترسی به افراد مشاور،هزینه  بالای  برخی از این مشاورین،عدم شناخت مشاور اصلح…

مشاوره تحصیلی تلفنی

امروزه روش های نوین در مشاوره بوجود امد که در جهت کاهش این مشکلات گام برداشته است از جمله این روش های مشاوره تحصیلی تلفنی است که مشکل هزینه ی بالا،سختی دسترسی به مشاورین تحصیلی و وقت گیر بودن و با دقتی که اینگونه مؤسسه ها در گزینش مشاورین خود به کار میگیرند مشکل عدم شناخت مشاور خوب از بد را از بین برده و با استفاده از این فاکتورها در طی این سال ها توانسته اعتماد قشر بزرگی از جامعه را جلب کند.

یکی از موفق ترین این مجموعه ها که در سال های اخیر طرفداران زیادی را در نقاط مختلف ایران عزیزمان و البته جهان پیدا کرده سامانه ی ندای مشاور است که با بهره گیری از کادر مجرب از بهترین مشاورین تحصیلی که فارغ التحصیل برترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور و خارج از کشور هستنتد،در راستای ارایه ی  خدمات مشاوره ی تحصیلی حضوری و مشاوره تحصیلی تلفنی فعالیت میکند.

سامانه ندای مشاور ( مشاوره تحصیلی حضوری و مشاوره تحصیلی تلفنی ) با کادری حرفه ای و مجرب که بصورت تمام وقت، آماده پاسخگویی تلفنی سریع و شفاف به تمامی سوالات و ابهامات عزیزان در زمینه های مختلفی چون:

مشاوره کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری

برنامه ریزی تخصصی کنکور تجربی

برنامه ریزی تخصصی کنکور ریاضی

برنامه ریزی تخصصی کنکور انسانی

برنامه ریزی تخصصی کنکور زبان و هنر

آمادگی جهت آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی (استعداد درخشان)

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره تحصیلی کنکور دکتری

مشاوره جهت بورسیه تحصیلی به کشورهای مختلف

پاسخگویی به سوالات و ابهامات نظام وظیفه و سربازی

مشاوره تحصیلی و مشاوره شغلی

آشنایی با رشته های مختلف و نحوه قبول شدن و پذیرش در دانشگاه های داخلی و خارجی

هدایت شغلی جهت شناسایی استعدادهای شما برای ادامه تحصیل و بدست آوردن شغلی مناسب با توجه به ظرفیت های واقعی

استعدادیابی جهت انتخاب رشته درست در کنکورسراسری

اشنایی با رشته های دانشگاهی

مشاوره انتخاب رشته

مشاوره انتخاب بهترین دانشگاه

مشاوره انتخاب رشته دبیرستان

مشاوره و برنامه ریزی درسی برای آمادگی برای کنکور سراسری

هرچیزی در زندگی بازتابی است از یک انتخاب

اگر خواهان نتیجه ای متفاوت هستید، انتخابی متفاوت داشته باشد

مشاوره تحصیلی تلفنی بصورت کشوری

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته یکی از مهمترین مسائلی است که اکثر داوطلبان کنکور سراسری به آن توجهی ندارند و اکثر داوطلبان رشته هایی را انتخاب میکنند که فکر میکنند آینده شغلی خوبی دارد بدون اینکه بدانند در آن رشته آیا استعدادی دارند و یا علاقه ای به آن رشته دارند یانه؟ خیلی از دانشجویان فارغ التحصیل رشته های مختلف شاید رشته انتخابی آنها در جامعه بازار کارخوبی داشته باشد اما فارغ التحصیلان هیچ استعدادی در رشته ای که تحصیل کردند ندارند و این مشکلی ست که اکثر داوطلبان با آن مواجه هستند.مشکل دیگری که در رابطه با انتخاب رشته وجود دارد این است که بیشتر داوطلبان نمی دانند به چه رشته ای علاقه مند هستند و رشته دانشگاهی خود را دیگران برای آنها طبق سلیقه خود انتخاب میکنند،لذا انتخاب رشته درست در آینده شغلی و زندگی فرد نقش به سزایی دارد و داوطلبان باید با دقت زیادی انتخاب رشته کنند.

مشاوره تحصیلی مرکز ندای مشاور با هدف سازی تحصیلی و شغلی در 12 گام علمی بر اساس روش های نوین بین المللی، برنامه های مناسبی را برای انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری ارئه می دهد.

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

همه ساله داوطلبان زیادی در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد شرکت میکنند و با هدف ارتقاء سطح شغلی و زندگی فردی این راه را پیش میگیرند،گام بعدی در کنکور کارشناسی ارشد انتخاب رشته می باشد که داوطلبان باید دقت خیلی زیادی در آن داشته باشند چراکه انتخاب درست در رشته کارشناسی ارشد تضمین کننده آینده بهتر برای داوطلبین کنکور ارشد میباشد.

برخی داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند در انتخاب رشته فقط برایشان مهم است در چه دانشگاهی ادامه تحصیل دهند،یعنی رشته تحصیلی برایشان مهم نیست اما برخی داوطلبان هستند که محوریت انتخاب رشته خود را در کنکور کارشناسی ارشد هم دانشگاه خوب میدانند و در کنار آن رشته ای را انتخاب کنند که به آن علاقه داشته باشند.

مشاوره تحصیلی قبولی در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان

با نزدیکی به زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی و ثبت نام آزمون تیزهوشان نیاز به یک مرکز مشاوره جهت برنامه ریزی و مشاوره برای قبولی در آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی بیش از بیش احساس می گردد تا داوطلبان و دانش آموزان بتوانند با صرف وقت و هزینه کمتر بیشترین بازدهی را داشته باشند. مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان به دلیل داشتن رقابت بسیار زیاد برای قبولی در این مدارس ، باید داوطلبان با برنامه ریزی منظم پیش روند تا بتوانند در این مدارس قبول شوند. داوطلبان برای دریافت مشاوره تحصیلی مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی میتوانند با مشاورین سامانه تماس بگیرند.

مشاوره تحصیلی مدارس استعدادهای درخشان

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل